Oblastní zastoupení
hlavní pobočky

Brno

Soukop Michal
oblastní ředitel 724 806 027 soukop@bruco.cz
Mozga Rostislav
oblastní manažer 602 545 626 mozga@bruco.cz
Flajtingerová Daniela oblastní manažerka 724 244 933 flajtingerova@bruco.cz
Pilná Petra oblastní manažerka 724 364 101 pilna@bruco.cz
Přichystalová Klára oblastní manažerka 720 958 368 prichystalova@bruco.cz
Čupková Dana oblastní manažerka 602 472 592 cupkova@bruco.cz
Maxa Pavel oblastní manažer 602 447 181 maxa@bruco.cz
Koukal Bohumír oblastní manažer 602 447 196 koukal@bruco.cz
Duchoň Kamil oblastní manažer 777 566 112 duchon@bruco.cz

 

Olomouc

Soukop Michal
oblastní ředitel 724 806 027 soukop@bruco.cz
Superatová Jana oblastní manažerka 724 806 025 superatova@bruco.cz
Litvínová Monika
oblastní manažerka 724 511 091 litvinova@bruco.cz

 

Ostrava

Soukop Michal
oblastní ředitel 724 806 027 soukop@bruco.cz
Ležáková Věra oblastní manažerka 606 073 533 lezakova@bruco.cz
Ležák Boris oblastní manažer 602 459 985 lezak@bruco.cz
Pichoňská Jana oblastní manažer 602 729 982 pichonska@bruco.cz
Bilová Ivana oblastní manažerka 602 725 451 bilova@bruco.cz

 

Praha

Jurek Jaroslav oblastní ředitel 725 813 160 jaroslav.jurek@bruco.cz
Novotná Lucie oblastní manažerka 602 246 622 novotna@bruco.cz
Zbořil Václav
oblastní manažer 702 194 176 zboril@bruco.cz
Medek Richard technik 606 085 042 medek@bruco.cz

 

Plzeň

Jurek Jaroslav oblastní ředitel 725 813 160 jaroslav.jurek@bruco.cz
Kolmerová Lucie oblastní manažer 724 074 400 kolmerova@bruco.cz

  

Česká Lípa

Jurek Jaroslav oblastní ředitel 725 813 160 jaroslav.jurek@bruco.cz